Shromáždění KNS 28.2.2023

Úterý, 24. leden 2023, 13:49, racek

Zdravím všechny,

výroční shromáždění středočeského KNS, na které jste srdečně zváni je naplánované na sobotu 25.února 2023 od 10.00 hod. tradičně v klubovně oddílu NK Osnice. Všem delegátům a oddílům zasílám Pozvánku a ostatní nezbytnou dokumentaci k jednání.

Termín podání Přihlášek do soutěží družstev mužů a mládeže ročníku 2023 je stanoven do 28. února 2023. Zaplacení startovného (mládež startovné nehradí), je rovněž do termínu 28. února 2023.

Vše na základě podaných informací generálním sekretářem ČNS pí. Fáberovou:
"Na přístupech a funkcionalitách pro KNS právě pracujeme, budete moci zakládat soutěže, kluby se budou přes systém přihlašovat do soutěží, vy (KNS) je budete schvalovat. Jednotlivé oddíly vytvoří soupisky přes IS a uhradí poplatky za soutěže i hráče na soupiskách. Na začátku února by mělo být vše hotovo a je rovněž plánována schůzka se zástupci KNS a ONS."

Informace k platbám. Členské příspěvky, tj. startovné a licenční poplatky se budou hradit na účet ČNS: 1722408504/0600.
Ostatní platby: vykoupení se z povinnosti mládeže, změny specifikace utkání, pokuty... budou hrazeny na účet KNS: 2702124015/2010.

Platby na účet ČNS zasílat POUZE na základě příkazů vygenerovaných v is.nohejbal.org.

Informace k obsazenosti soutěží KP družstev mužů 2023: Momentálně není jisté kolik účastníků bude startovat v soutěži. Minimálně čtyři družstva již potvrdila svou účast: Vrdy, Čelákovice B, Šacung B a Mokrovraty. Zaječov není rozhodnut (uvažuje o startu ve 2.lize) a Nymburk nejspíš v KP startovat nebude.

Z družstev OP bohužel nikdo další neprojevil zájem o start v krajských soutěžích. Tímto apeluji na vedoucí ONS s předáním informace o možném startu v KP bez rozdílu výkonnosti, po splnění předepsaných podmínek.

V soutěžích mládeže by měla byt situace obdobná jako v loňském roce (cca 6 družstev).

Hezký zbytek dne, se sportovním pozdravem
Peter Rackovský - sekretář KNS

< zpět
Sezóna: