Zpráva VV 04/ 2020 okresu Mladá Boleslav

Pondělí, 05. říjen 2020, 14:38, onsmb.estranky.cz

Zpráva VV 04/ 2020

Informace

  • kvalifikace o KS 2021 se v letošním roce nekonala
  • na vítězné oddíly základních skupin byla odeslána informace o možnosti startu v kraji 2021
  • veškerá hostování budou automaticky ukončena k 31.12.2020
  • oddílům na prvních místech ve skupinách náleží finanční odměna za umístění 1.000,-Kč. Za titul Přeborníka okresu dalších 1.000,-Kč. Po vyúčtování (hostování, přestupy, pokuty, registrace, ostatní) budou peníze poslány do konce roku na oddílové účty.
  • pohár byl předán na místě

TJ Sokol Mnichovo Hradiště (209421535/0300) ...2.000,-Kč

SK NOHEJBAL Hlavenec  (259588755/0300) ...1.000,-Kč

TJ Semčice (1017713423/6100) ...1.000,-Kč

  • platby (hostování, přestupy, pokuty, registrace, ostatní), které nebyly provedeny v letošním roce se převádějí do roku 2021 a budou uhrazeny spolu se startovným. V dokumentu „Platby_12_2020“, který naleznete v příloze, se jedná o částky v červeném poli. Přehled je nedílnou součástí této Zprávy.
  • konečné tabulky soutěží byly zaslány na KNS

Konečné tabulky – ONS Mladá Boleslav

  • Skupina „A“

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

SK Nohejbal Hlavenec "A"

8

8

0

44:12

16

2.

SK Jizerní Vtelno "B"

8

5

3

31:25

10

3.

SK Nohejbal Hlavenec "B"

8

3

5

28:28

6

4.

TJ Záryby

8

2

6

19:38

4

5.

NK Benátky nad Jizerou

8

2

6

18:38

4

  • Skupina „B“

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

TJ Semčice "C"

8

7

1

36:20

14

2.

Sportovní areál Kolomuty

8

6

2

31:26

12

3.

RANČ Dobrovice

8

4

4

29:27

8

4.

Sokol Libáň

8

3

5

32:24

6

5.

NK Obruby

8

0

8

12:44

0

  • Skupina „C“

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

TJ Sokol Mnichovo Hradiště

8

8

0

42:14

16

2.

NK Bradlec

8

5

3

37:19

10

3.

NK Boseň

8

4

4

32:20

8

4.

TJ Hrdlořezy Důl

8

2

6

19:38

4

5.

NK Bakov nad Jizerou

8

1

7

10:46

2

O titul Přeborníka ONS Mladá Boleslav

  1. utkání – 22.09.      TJ Sokol Mn. Hradiště 4:3 S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ (9:9)
  2. utkání – 29.09.             S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ 6:1 TJ Semčice „C“ (13:5)
  3. utkání – 01.10.                     TJ Semčice „C“ 3:4 TJ Sokol Mn. Hradiště (8:10)

  1. TJ Sokol Mn. Hradiště
  2. S.K. Nohejbal Hlavenec „A“
  3. TJ Semčice „C“

zpracoval: Ďurček Josef

< zpět
Sezóna: