OKRES BENEŠOV

 

 Novinky

2021 okres Benešov

Čtvrtek, 23. září 2021, 14:40, ziegler
Ahoj, posílám dvojice pro utkání o konečné umístění: 1M: Sokol Zvánovice - SVP Pecerady 3M: Šacung C - Albatros 5M: Copa del Merida - Vatěkov 7M: Sokol Jírovice - Sokol Poříčí Utkání 1M je nutné sehrát do 2.10., aby bylo možné na dokopné vyhlásit přeborníka okresu. Ostatní utkání dle domluvy týmů. M.Ziegler, předseda ONS Benešov

2021 okres Benešov

Pondělí, 07. červen 2021, 08:26, ziegler
Rozpis_soutěží_Benešov_2021 M.Ziegler, předseda ONS Benešov

Výsledky sezóny OP BN 2020

Pondělí, 05. říjen 2020, 13:07, ziegler
Ahoj, výsledky play-off: finále: Šacung C - Albatros 4: 3 o 3. místo: SVP Pecerady - Copa del Merida 5: 2 Konečná tabulka 2020: 1. SK Šacung Benešov 1947 C 2. Albatros 3. SVP Pecerady 4. Copa del Merida 5. Sokol Divišov Vzhledem k situaci Covid je sobotní dokopná OP 2020 zrušena a přeložena na jaro. M.Ziegler, předseda ONS Benešov

Rozpis utkání OP BN 2020

Středa, 03. červen 2020, 22:07, ziegler
1.kolo 24.05.2020 1 Albatros - Copa del Merida 15:00 2 SVP Pecerady - Sokol Divišov 14:00 3 SK Šacung C - volno 2.kolo 31.05.2020 4 Copa del Merida - volno 5 SK Šacung C - Sokol Divišov 16:00 6 Albatros - SVP Pecerady 15:00 3.kolo 07.06.2020 7 SVP Pecerady - Copa del Merida 14:00 8 SK Šacung C - Albatros ST 17:00 Zobrazit více...

Výsledky play-off OP Benešov v nohejbalu 2019

Čtvrtek, 10. říjen 2019, 22:06, ziegler
SF1: SK Šacung 1947 C - Albatros 2: 5 SF2: SVP Pecerady - Sokol Křivsoudov 4: 3 o 3.místo: SK Šacung 1947 C - Sokol Křivsoudov 6: 1 Finále: SVP Pecerady - Albatros 3: 4 Konečné pořadí OP Benešov 2019 1. Albatros 2. SVP Pecerady 3. SK Šacung 1947 C 4. TJ Sokol Křivsoudov 5. TJ Sokol Zvánovice B 6. TJ Sokol Divišov 7. Copa del Merida Výsledky základní části na: http://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=13742 Zápisy: http://www.scnohejbal.cz/zapis/?_zapisBenesov=1 M.Ziegler

Výsledky play-off OP Benešov v nohejbalu

Úterý, 09. říjen 2018, 11:38, ziegler
Finále: SK Šacung C - Albatros 4:3 B: D.Krunert-M.Ziegler 2, Burda-L.Ziegler, D.Krunert-L.Ziegler-M.Ziegler / Kieler-Novák, Kieler-Novák-Seemann, Alexander-L.Hronek-Novák o 3.místo: Sokol Divišov - SVP Pecerady 3:4 B: Klika-Urban 2, Klika-Kuchař-Nový / M.Smolík-Jak.Vavrek, V.Smolík-Šmolík, Horký-M.Smolík-Jak.Vavrek, Horký-M.Smolík-Šmolík o 5.místo: Sokol Zvánovice B - Copa del Merida 4:3 B: Havránek-Zámyslický 2, Hladík-Pešata-Zámyslický, Havránek-Lazák-Zámyslický / Bříza-Tobolka, Kellner-Schreiber, Kellner-Schreiber-Tobolka Konečné pořadí OP Zobrazit více...

Výsledky 12.kola OP Benešov v nohejbalu

Úterý, 11. září 2018, 11:39, ziegler
Albatros - SK Šacung C 4:4 Copa del Merida - Sokol Divišov 4:4 Výsledky 14.kola OP Benešov v nohejbalu SVP Pecerady - SK Šacung C 4:4 Copa del Merida - Sokol Køivsoudov 3:5 Albatros - Sokol Zvánovice B 7:1 Výsledky play-off SK Šacung C - SVP Pecerady 4:2 B: D.Krunert-T.Krunert 2, Burda-Ziegler, D.Krunert-T.Krunert-M.Fürbacher / M.Smolík-Jar.Vavrek, Horký-M.Smolík-Šmolík Sokol Divišov - Albatros 3:4 B: Klika-Urban, Klika-Pajma-Urban, Campodonico-Lehán-Nový / Kieler-Novák 2, Alexander-L.Hronek, L.Hronek-Kieler-Novák Konečná tabulka po Zobrazit více...

Výsledky 13.kola OP Benešov v nohejbalu

Úterý, 28. srpen 2018, 09:36, ziegler
SK Šacung C - Copa del Merida 6:2 B: D.Krunert-T.Krunert 2, Burda-L.Krunert-Šperlík 2, Burda-L.Krunert, D.Krunert-T.Krunert-Šperlík / Bříza-Tobolka, Kellner-Kocábek-Tobolka Sokol Křivsoudov - Albatros 2:6 B: Červený-Kršek-Tulach, Jak.Hrabal-Jakl-Těšínský / L.Hronek-Kieler 2, A.Hronek-Novák 2, Kieler-Novák-Průcha, A.Hronek-Průcha-Šedivý Sokol Divišov - SVP Pecerady 5:3 B: Klika-Urban 2, Campodonico-Granát, Klika-Marek-Urban, Campodonico-Granát-Pajma / Frischmann-Šmolík, Frischmann-M.Smolík-Šmolík, Frischmann-M.Smolík-Jak.Vavrek Dohrávka Zobrazit více...

Výsledky 10. a 11. kola OP Benešov v nohejbalu

Pondělí, 25. červen 2018, 13:01, ziegler
Sokol Zvánovice B - Sokol Divišov 3:5 B: Hladík-Lazák-Žaloudek 2, Zámyslický-Žaloudek / Klika-Urban 2, Klika-Marek-Urban 2, Nový Pajma Sokol Křivsoudov - SK Šacung 1947 C 0:8 B: D.Krunert-T.Krunert 2, L.Krunert-L.Ziegler 2, D.Krunert-T.Krunert-M.Ziegler 2, L.Krunert-L.Ziegler-M.Ziegler 2 Albatros - SVP Pecerady odl. SVP Pecerady - Copa del Merida 6:2 B: Frischmann-Šmolík 2, V.Smolík-Jak.Vavrek 2, M.Smolík-V.Smolík-Jak.Vavrek, M.Smolík-Šmolík-Jak.Vavrek / Kellner-Noska-Tobolka, Bříza-Kellner-Schreiber SK Šacung 1947 C - Sokol Zvánovice B odl. Zobrazit více...

Výsledky 9.kola OP Benešov v nohejbalu

Úterý, 12. červen 2018, 11:36, ziegler
Sokol Divišov - Sokol Křivsoudov 5:3 B: Klika-Urban 2, Marek-Pajma, Klika-Kuchař-Marek, Klika-Pajma-Urban / Hrabalové, Červený-Hrabalové, Červený-Hrabal st.-Tišovský Copa del Merida - Albatros 4:4 B: Kocábek-Noska, Bříza-Tobolka, Kellner-Kocábek-Tobolka, Bříza-Noska-Schreiber / Alexander-Novák 2, Alexander-Novák-Průcha, Alexander-Novák-Seemann SVP Pecerady - Sokol Zvánovice B 4:4 B: Frischmann-Šmolík, V.Smolík-Jak.Vavrek, Frischmann-M.Smolík-V.Smolík, M.Smolík-Šmolík-Jak.Vavrek / Zámyslický-Žaloudek 2, Havránek-Pešata-Zámyslický, Zobrazit více...
Sezóna: