Pozvánka na Valnou hromadu ONS Kolín/KH

Středa, 01. únor 2023, 09:03, racek

Zdravím všechny,

výroční Valná hromada ONS Kutná Hora a Kolín, na kterou jste srdečně zváni je naplánovaná na čtvrtek 9.března 2023 od 18.00 hod. tradičně v klubovně oddílu TJ Sokol Čáslav. Všem delegátům a oddílům zasílám Pozvánku a ostatní nezbytnou dokumentaci k jednání.
Termín podání Přihlášek do soutěží družstev mužů ročníku 2023 je stanoven do 28. února 2023. Zaplacení startovného je rovněž do termínu 28. února 2023. Zatím startovné neplatit, IS ČNS bude kraji i okresům zpřístupněn v dohledné době!

Vše na základě podaných informací generálním sekretářem ČNS pí. Fáberovou:
"Na přístupech a funkcionalitách pro ONS právě pracujeme, budete moci zakládat soutěže, kluby se budou přes systém přihlašovat do soutěží, vy (ONS) je budete schvalovat. Jednotlivé oddíly vytvoří soupisky přes IS a uhradí poplatky za soutěže i hráče na soupiskách. Na začátku února by mělo být vše hotovo a je rovněž plánována schůzka se zástupci KNS a ONS."

Informace k platbám. Členské příspěvky, tj. startovné a licenční poplatky, udržovací členské poplatky (pro oddíly a jejích hráče, kteří nebudou startovat v ročníku 2023) se budou hradit na účet ČNS: 1722408504/0600 a to pouze na základě příkazů vygenerovaných v is.nohejbal.org.
Ostatní platby: změny specifikace utkání, pokuty... budou hrazeny na účet ONS.

Informace k obsazenosti soutěží OP družstev mužů 2023: Momentálně není jisté kolik účastníků bude startovat v soutěži. Zjistí se až dle podaných přihlášek. Zatím oddíl Sendražice předběžně oznámil, že letos v OP startovat nebude.

Hezký zbytek dne, se sportovním pozdravem
Peter Rackovský - předseda a sekretář ONS

< zpět
Sezóna: