Zprava VV 01/ 2023 okresu Mladá Boleslav

Pondělí, 13. březen 2023, 13:11, onsmb.estranky.cz

Zpráva VV ONS Mladá Boleslav 01/ 2023

Pozvánka na on-line aktiv oddílů ONS Ml. Boleslav, který se bude konat dne 28. března 2023 od 17:00 hod.

Program:

 1. Přivítání vedoucích oddílů.
 2. Vyhodnocení soutěží 2022.
 3. Hospodaření 2022 a rozpočet 2023.
 4. Příprava soutěží na rok 2023. (systém soutěží, pravidla, rozlosování)
 5. Diskuze.
 6. Ukončení.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace:

 • vzhledem k registraci oddílů do IS a dalších úkonů spojených s IS proběhne letos konference oddílů pouze on-line
 • s tím je spojená i součinnost s ČUS Mladá Boleslav, kde jsme měli možnost se sejít. Spoluprácí přechodem pod IS ČNS prakticky u ČUS Mladá Boleslav končíme.
 • veškeré platby (oddílové příspěvky a licenční příspěvky hráčů) budou probíhat výhradně na účet ČNS. Budeme muset zajistit převod zůstatkových peněz na podúčet ONS MB u ČNS.
 • další konference budou probíhat v klubovně nějakého oddílu. Vstříc mi vyšel třeba Ondra Hynek a nabídl prostor v Semčicích. Takže moc děkuji!
 • oddíl NK Rokytá v letošním roce soutěž nepřihlásí

Stav přihlášených oddílů k dnešnímu dni:

 • poslal jsem vám přihlášky, protože jsem nevěděl, jak postoupíme s IS. Nyní postupně v IS schvaluji týmy = to jsou vlastně vaše přihlášky do soutěží. Po schválení by se vám měla vygenerovat platba 700,-Kč = startovné. Dále by se vám po úhradě měla „otevřít“ možnost vyplnit elektronickou soupisku. Zde se vám opět vygeneruje platba za každého hráče 200,-Kč. Po úhradě se soupiska uzamkne a z vaší strany je vše splněno. Já si soupisky ze systému postahuji, orazítkuji a pošlu vám je zpět pro potřeby mužstva pro zápasy.
 • Nohejbal Čechie Čejetice, SA Kolomuty, TJ Sokol Mnichovo Hradiště, NK Benátky nad Jizerou, NK Bradlec „A“, NK Bradlec „B“, SK Jizerní Vtelno, TJ Semčice, NK Benátky nad Jizerou, NK Obruby

Dne 12.03.2023 vypracoval:

Ďurček Josef, předseda ONS MB

< zpět
Sezóna: