Přeboru dvojic dominovala družstva Čelákovic

Středa, 17. květen 2017, 13:53, nemec

Přeboru dominovala družstva Čelákovic.


Dne 14.5.2017 se uskutečnil v Čáslavi středočeský krajský přebor dvojic žáků a dorostu (Memoriál M. Potůčka). Akce se zúčastnilo celkem 8 družstev ze třech oddílů z toho 5 dorosteneckých a 3 žákovská.

Každá kategorie si odehrála společnou skupinu systémem „každý s každým“, ale žáci hráli dvoukolově. Obě kategorie vyhrály týmy Čelákovic, kdy sestava dorostu ve složení Hejtík – Pěček ztratila pouze jeden set s celkově druhou Čáslavi A (Lipták – Vach). V žácích čelákovická dvojice Lӧffelmann – Matura neztratila ze čtyř zápasů ani jeden set.

Ceny pro nejlepší jednotlivce si z Čáslavi odvezli v obou kategoriích zástupci Čelákovic: Tomáš Lӧffelmann (žáci) a Dominik Hejtík (dorost).

Záznam přeboru a fotky zde >>>.

Výsledky kategorie žáků:

Čelákovice – Čáslav 2:0 (10:7, 10:8) a 2:0 (10:6, 10:5), Čelákovice - Slaný 2:0 (10:4, 10:2) a 2:0 (10:4, 10:4),
Čáslav – Slaný 2:1 (6:10, 10:1, 10:7) a 2:1 (7:10, 10:4, 10:7).

Výsledky kategorie žáků:

1. Čelákovice 8 bodů
8:
0
2. Čáslav 4 body
4:
6
3. Slaný 0 bodů
2:
8

Konečné pořadí KP dvojic žáků:

1. TJ Spartak Čelákovice (Tomáš Lӧffelmann, Tobiáš Matura)
2. TJ Sokol Čáslav (Jan Dibelka, Antonín Šimerka)
3. TJ Sokol Slaný (Tomáš Coufal, Jiří Hadač,Franta Mudra)

Výsledky kategorie dorostu:

Čelákovice – Čáslav A 2:1 (8:10, 10:4, 10:6), Čelákovice – Čáslav B 2:0 (10:8, 10:8), Čelákovice – Slaný 2:0 (10:4, 10:8), Čelákovice – Čáslav C 2:0 (10:5, 10:3).
Čáslav A – Čáslav B 2:1 (10:5, 9:10, 10:9), Čáslav A – Slaný 2:0 (10:6, 10:2), Čáslav A – Čáslav C 2:0 (10:4, 10:8).
Čáslav B – Slaný 2:0 (10:6, 10:7), Čáslav B – Čáslav C 2:0 (10:6, 10:7).
Slaný – Čáslav C 2:0 (10:4, 10:6).

Výsledky kategorie dorostu:
1. Čelákovice 8 bodů
8:
1
2. Čáslav A 6 bodů
7:
3
3. Čáslav B 4 body
5:
4
4. Slaný 2 body
2:
6
5. Čáslav C 0 bodů
0:
8
Konečné pořadí KP dvojic dorostu:
1. TJ Spartak Čelákovice (Jakub Pěček, Dominik Hejtík)
2. TJ Sokol Čáslav A (Miroslav Lipták, Miloslav Vach)
3. TJ Sokol Čáslav B (Matěj Macoun, Michal Bártl)
4. TJ Sokol Slaný (Roman Caras, Roman Bánom)
5. TJ Sokol Čáslav C (Tomáš Kosík, Jan Mrkvička)
Pořadí po 2.turnajích




Dorost Tým Body
1. ČELÁKOVICE 36
2. ČÁSLAV 28
3.-4. ČESKÝ BROD 10
3.-4. SLANÝ 10



Žáci Tým Body
1.-2. ČESKÝ BROD 18
1.-2. ČELÁKOVICE 18
3.-4. ČÁSLAV 14
3.-4. HLAVENEC 14
5. SLANÝ 10






Celkově Tým Body
1. ČELÁKOVICE 54
2. ČÁSLAV 42
3. ČESKÝ BROD 28
4. SLANÝ 20
5. HLAVENEC 14
< zpět
Sezóna: