Tabulka mládeže 2022 po 4.turnaji

Dorost Tým Body
1. BENEŠOV 26
2. SLANÝ 25
3. D.POČERNICE 14
4. ČESKÝ BROD 8
5. SEMČICE 2






Žáci Tým Body
1. ČESKÝ BROD 25
2. D.POČERNICE 20
3. SLANÝ 14
4. BENEŠOV 12
5. ČELÁKOVICE 7



Celkově Tým Body
1. SLANÝ 39
2. BENEŠOV 38
3. D.POČERNICE 34
4. ČESKÝ BROD 33
5. ČELÁKOVICE 7
6. SEMČICE 2

Tabulka mládeže 2020 po 7.turnajích

Pořadí po 7.turnajích



Dorost Tým Body
1. KOSTELEC 40
2. SLANÝ 36
3. ČÁSLAV 13
4. ČESKÝ BROD 9
5. BENEŠOV 7



Žáci Tým Body
1. ČESKÝ BROD 67
2. BENEŠOV 32
3. KUTNÁ HORA 9
4. KOSTELEC 5
5. ČELÁKOVICE 4
6. SLANÝ 2



D.karta D.POČERNICE 12



Celkově Tým Body
1. ČESKÝ BROD 76
2. KOSTELEC 45
3. BENEŠOV 39
4. SLANÝ 38
5. ČÁSLAV 13
6. KUTNÁ HORA 9
7. ČELÁKOVICE 4



D.karta D.POČERNICE 12



 

Tabulka mládeže 2019 po 7.turnajích

1. ČESKÝ BROD 89
2. KOSTELEC 77
3. SLANÝ 49
4. ČÁSLAV 12
5. ŠACUNG 9
6. KUTNÁ HORA 4
7. ČELÁKOVICE 0

Tabulka mládeže 2017 

Konečné pořadí po 7.turnajích




Dorost Tým Body
1. ČELÁKOVICE 82
2. ČÁSLAV 69
3. SLANÝ 17
4. ČESKÝ BROD 10



Žáci Tým Body
1. HLAVENEC 58
2. ČELÁKOVICE 55
3. ČÁSLAV 37
4. ČESKÝ BROD 27
5. SLANÝ 24






Celkově Tým Body
1. ČELÁKOVICE 137
2. ČÁSLAV 106
3. HLAVENEC 58
4. SLANÝ 41
5. ČESKÝ BROD 37


Tabulka Dorostu 2015

 Pořadí dorostenecké soutěže po 7.kole (7/7)

 

1.  TJ Plazy
 64
 bodů
2.  TJ Slavoj Český Brod
 53
 bodů
3.  SK Šacung RWE Benešov
 49
 bodů
4.  NK Osnice
 38
 bodů
5.  TJ Spartak Čelákovice
  7
 bodů 
6.  TJ Slavoj Vrdy  4  body
       
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Tabulka Dorostu 2014 

 Pořadí dorostenecké soutěže po 7.kole (7/7)

 

1.  TJ Plazy
 55
 bodů
2.  TJ Slavoj Český Brod
 52
 bodů
3.  TJ Sokol Slaný
 39
 bodů
4.  NK Osnice
 32
 bodů
5.  SK Šacung RWE Benešov
  9
 bodů 
       
---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tabulka Dorostu 2013 

 Pořadí dorostenecké soutěže po 7.kole (7/7)

 

1.  SK Šacung RWE Benešov   
52 bodů
2.  TJ Sokol Stratov
39 bodů
3.  TJ Sokol Slaný
29 bodů
4.  TJ Slavoj Český Brod
25 bodů
5.  TJ Slavoj Vrdy
21 bodů
6.  TJ Spartak Čelákovice     
12 bodů
7.  Mnichovo Hradiště/Brodce 11 bodů
8.  TJ Plazy
  7 bodů
9.  NK Zaječov
  1 bod 
 
    
---------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Tabulka Dorostu 2012 

 Pořadí dorostenecké soutěže po 7.kole (7/7)

 
       
1. Chabeřice Star               
48  bodů
2. NK Zaječov 41  bodů
3. TJ Spartak Čelákovice
40  bodů
4. TJ Sokol Slaný 29  bodů
5. TJ Slavoj Vrdy 17  bodů
6. TJ Sokol Stratov  bodů

 

---------------------------------------------------------------------------

Tabulka Dorostu 2011

 
Konečné pořadí dorostenecké soutěže po 6.kolech (6/6)
 
 

1. TJ Sokol Mnichovo Hradiště 45  bodů
2. TJ Slavoj Vrdy 33  bodů
3. TJ Sokol Slaný 20  bodů
4. TJ Plazy 17  bodů
5. Chabeřice Star 14  bodů
6. TJ Slavoj Český Brod 7  bodů
7. TJ Církvice 3  body

 

Sezóna: